wz
 

Vysoké Tatry

Okresné mesto Topoľčany

Obec Horné Chlebany

Krása kvetov v našej prírode je nepreberným množstvom nádherných farieb a podôb.

 Všetky kvety, ktoré sú na stránke, som dostala v e-mailoch od mojich netových priateľov počas dlhšieho času netovej komunikácie prostredníctvom e-mailov. Zdroje obrázkov nepoznám, ale zostalo mi veľa pekných spomienok na chvíle, ktoré mi pripravili perfektnú atmosféru práve v podobe krásnych fotografií a dobrých slov a aj veselých a humorných od mojich netových priateľov.

Ďakujem Vám, priatelia za všetky príjemné chvíle, ktoré ste mi počas dlhšej doby darovali a čím ste ma potešili. Obrázky od Vás som odkladala do záložky "POTEŠENIA" a je ich už tak veľa, že sa o ne chcem podeliť aj s návštevníkmi stránok a tým dať najavo nielen moju vďačnosť za Vaše dobré slová, ale aj povzbudiť návštevníkov stránok, že od netových priateľov majú možnosť získať množstvo dobra, láskavosti, ochoty, povzbudení, spolupatričnosti, porozumenia a hojnosť dobroprajnosti v podobe obohacovania rozhľadu a pohľadu na svet a ľudí v ňom. Veľké množstvo rôznych odkazov na zaujímavé webové stránky na nete takisto prispieva k duchovnému zisku a poznaniu rôznych kultúr, krás zeme i vesmíru.

Za všetko dobro Vám zo srdca ďakujem a pokiaľ si niektorý autor nájde tu svoju fotografiu a bude sa mu javiť nehodná prezentácia jeho fotky na tomto webe, prosím, nech mi napíše do Návštevnej knihy a ja obrázok odstránim alebo pod obrázok napíšem odkaz, odkiaľ ten obrázok pochádza, z ktorého webu.

Ďakujem za správne pochopenie a prajem Vám príjemnú chvíľu pri pozeraní na krásne zábery ľudí majúcich zmysel pre krásno našej prírody a kvetov obzvlášť. Cezmín

Moje bannery a ikonky

 Vaše bannery a ikonky

 Bannery zo zahraničia

Zdroj: Fotografie z internetu čo som dostala od netových priateľov v e-mailoch.by Cezmín Slovakia 2012 http://cezmin.wz.cz